0

Kampania wyborcza Grammy trwa!

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Kampania promocyjna nominowanych do nagród Grammy trwa w najlepsze, ale ponieważ uprawnieni do głosowania są osoby „z branży”, plakatów „wyborczych” nie zobaczymy na ulicy a w publikacjach muzycznych. Oto jak o głosy proszą wytwórnie i wykonawcy.

Republic Records postawiło na Drake’a i Ariana Grande. Zdaniem wytwórni niebezpieczną kobietę z sado-maso uszami królika Bugsa warto reklamować w biuletynie prasowym magazynu Billboard. Żeby uwiarygodnić czytelników, że albumy są warte oddania głosu, dodano parę cytatów i dużo gwiazdek.

fot. Billboard Bulletin

fot. Billboard Bulletin

RCA stawia na Się. Na stronie HDD znalazły się banery zachęcające do głosowania na „Cheap Thrills” i „This Is Acting”. Żeby nie było wątpliwości, takich banerów na stronie jest cztery. Piąty to reklama „Can’t Stop The Feeling!”.

fot. hitsdailydouble

fot. hitsdailydouble

Zastanawialiście się kim jest Kelsea Ballerini? Nie moi drodzy, to nie żaden no-name, co potwierdzają ramki na w biuletynie Billboardu!!!!

fot. Billboard

fot. Billboard

Inni nieoczekiwaną nominację do Grammy wykorzystują w sposób zupełnie odwrotny – zachęcają, żeby ktokolwiek grał muzykę nominowanych wykonawców.

fot. Mediabase

fot. Mediabase

… oczywiście ci, którzy żadnej nominacji nie dostali, robią to samo.

fot. Allaccess

fot. Allaccess

Więcej wkrótce!